RESPONSYWNE STRONY WWW 

Profesjonalna Strona Już od 600,00 zł

www.inbiz.pl

tel. 886 165 762

Firma istnieje od 2009 roku i już wtedy jako główny cel obrali sobie zaspokojenie oczekiwań klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełniać ich potrzeby. Firma jest partnerem handlowym w sprzedaży automatyki, pneumatyki, hydrauliki, elektryki oraz wyrobów hutniczych dla klientów z sektora produkcyjnego i przemysłowego. Partnerom oferują wysokie doświadczenie techniczne i handlowe, które zdobywali przez wiele lat i które wspierane było przez czołowych producentów, których produkty oferują.

Nasi klienci krajowi i zagraniczni zagwarantowany mają szeroki wachlarz produktów, dzięki czemu są konkurencyjną firmą na rynku. Zaufało im już wiele firm przemysłowych, w szczególności te z sektora automotive i elektromaszynowego.

W trosce o wygodę naszych klientów oferujemy również skup zużytych elementów automatyki, a także naprawę uszkodzonych podzespołów automatyki przemysłowej. Współpracując z tą firmą mają Państwo zagwarantowaną redukcję kosztów związanych z magazynowaniem, logistyką oraz administracją. Zostając naszym stałym partnerem klienci otrzymują w ofercie atrakcyjne ceny i wysokie rabaty, szkolenia techniczno- rozwojowe, indywidualne konto w e-sklepie wraz z atrakcyjnymi rabatami.

Dodatkowym obszarem działalności jest dział wyrobów hutniczych. Oferujący sprzedaż rur precyzyjnych bezszwowych, oferta jest skierowana dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Wysoki standard usług i dostępnośc produktów w ich branży to podstawa. Dlatego przygotowali dla Państwa sklep internetowy, który jest łatwy w nawigowaniu oraz prosty w obsłudze, dzięki czemu składanie zamówień jest łatwe, nawet na urządzeniach mobilnych.

   

kontaktl
   Inbiz.pl

   Ul. Zabytkowa 8
   44-360 Buków

   NIP: 647 242 80 33

   tel. 886 165 762
   biuro@inbiz.pl